اینکوترمز 2020

اینکوترمز 2020

ناشر: چاپ و نشر بازرگانی
کد کتاب: stock
موجودی: موجود نمی باشد
98,000 تومان
 
گروه سنی: بزرگسال
مؤلف: اتاق بازرگانی بین الملل
نوبت چاپ: اول - 1398
شابک: 1-792-468-964-978
مشخصات: 395صفحه، قطع پالتویی، کاغذ تحریر، مصور، سیاه و سفید

 
 

قواعد اتاق بازرگانی بین‌المللی
برای استفاده از اصطلاحات تجاری داخلی و بین‌المللی


 رشد اقتصاد جهانی به اغلب کسب و کارها دسترسی بیشتر از قبل به تمام بازارهای جهانی را داده است. امروزه کالاها در کشور‌های بیشتر، در مقادیر بزرگتر، با تنوع بیشتر و در نتیجه با سرعت بیشتری به فروش می‌رسند. اما همچنان که  حجم و پیچیدگی تجارت جهانی افزایش می‌یابد، امکان سوء تفاهمات و اختلافات پرهزینه نیز به دلیل آنکه قراردادهای فروش دربردارنده نکات کافی نیست بیشتر می‌شود.
قواعد اتاق بازرگانی بین المللی در مورد استفاده از اصطلاحات تجاری داخلی و بین المللی، با تسهیل جریان تجارت جهانی، این ریسک را تحت پوشش قرار می‌دهد. ارجاع به یک قاعده از اینکوترمز ۲۰۲۰ در قرارداد فروش کالاها، به وضوح  تعهدات طرفین درباره موضوعاتی چون ریسک، هزینه و ترتیبات حمل‌و‌نقل و ترخیص گمرکی را روشن می‌سازد و به این وسیله احتمال پیچیدگی‌های حقوقی را کاهش می‌دهد.
چون اتاق بازرگانی بین المللی نخستین بار در سال ۱۹۳۶ یک مجموعه از اصطلاحات استاندارد تجاری را صورت بندی کرد، این استاندارد قراردادی پذیرفته شده جهانی، به طور منظم به روز رسانی می‌شود تا با تکامل تجارت بین الملل همراه باشد. قواعد اینکوترمز 2020 توجه بیشتر به امنیت در جابجایی کالا‌ها، نیاز به انعطاف در پوشش بیمه بسته به ماهیت کالا و حمل‌و‌نقل و درخواست بانک‌ها برای بارنامه روی عرشه در فروش‌هایی که تحت قاعده FCA انجام می‌شود را در نظر گرفته است.
به علاوه اینکوترمز ۲۰۲۰تمام قواعد رابه نحوی ساده ترو روشن ترارائه کرده، در زبان تجدید نظر به عمل آورده، مقدمه و یادداشت‌های تفصیلی تری عرضه کرده و مواد را به نحوی مرتب کرده تا بهتر منطق معاملات فروش را نمایش دهد. اینکوترمز ۲۰۲۰ نیز نخستین نسخه از قواعد اینکوترمز اتاق بازرگانی بین المللی است که در آن، روش «ارائه افقی» به کار رفته و تمام مواد شبیه به هم را با یکدیگر گردآورده و به کاربران اجازه می‌دهد به وضوح تفاوت‌ها در برخوردبا موضوعات خاص در ۱۱ قاعده اینکوترمز راببینند. تخصص عمیق اتاق بازرگانی بین‌المللی در قانون تجارت- که از مشارکت جهانی نمایندگان تمام بخش‌های تجاری و شرکت‌ها دراندازه‌های مختلف ناشی می‌شود-تضمین می‌کند اینکوترمز  ۲۰۲۰همه‌جا به نیازهای تجاری پاسخ می‌دهد.
کتاب اینکوترمز 2020 به موارد زیر می‌پردازد:
  • قواعد اینکوترمز چه کاری انجام می‌دهند
  • قواعد اینکوترمزچه کاری انجام نمی دهند
  • چگونه به بهترین وجه قواعد اینکوترمزگنجانده شوند
  • تحویل،ریسک و هزینه هادر قواعد اینکوترمز ۲۰۲۰
  • قواعد اینکوترمز ۲۰۲۰ و حمل‌کننده
  • قواعد برای قرارداد فروش و رابطه آن با سایر قراردادها
  • یازده قاعده اینکوترمز ۲۰۲۰-" آبراهه‌های دریای و درون سرزمینی» , « شیوه (شیوه های)حمل‌و‌نقل: برگزیدن در ست آن»
  • ترتیب درون قواعد اینکوترمز ۲۰۲۰
  • تفاوت‌ها میان اینکوترمز ۲۰۱۰ و اینکو ترمز ۲۰۲۰
  •  احتیاط و دقت در مورد قرائت‌های متفاوت از قواعد اینکوترمز
تعداد: افزودن به سبد خرید
اینکوترمز ۲۰۲۰ نیز نخستین نسخه از قواعد اینکوترمز اتاق بازرگانی بین المللی است که در آن، روش «ارائه افقی» به کار رفته و تمام مواد شبیه به هم را با یکدیگر گردآورده