هدیه

هدیه

ناشر: موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
20,000 تومان
 نویسنده: سسلیا آهرن گروه سنی: بزرگسال
مترجم: هدیه منصور کیایی نوبت چاپ: اول- 1394
شابک: 1-45-7109-964-978 مشخصات: 256 ص، قطع رقعی، جلد نرم

لو دستش را دراز کرد. چرم گرم، پوست سرد را لمس کرد. «خب من لو هستم و آشناهام منو سوهان روح صدا می‌کنند.»
گیب خندید. «تو خیلی روراستی. بهتره تا موقعی که بهتر بشناسمت لو صدات کنم.»
در سکوت به هم لبخند زدند. مثل بچه‌مدرسه‌ای‌ها دستپاچه بودند...
گیب با دقت بیشتری به او نگاه کرد. بین سی و پنج تا چهل سال داشت، کت و شلوار شیکی پوشیده بود، صورتش خوب اصلاح شده بود، پوستش مانند پوست بچه‌ها نرم و صاف بود، موهای فلفل‌نمکی‌اش به زیبایی روی سرش مرتب شده بود و رگه‌های نقره‌ای آن می‌درخشید. لو او را به یاد هنرپیشه‌های قدیمی می‌انداخت که کت بلند کشمیر می‌پوشیدند و....
تعداد: افزودن به سبد خرید
انسان‌ها هم مانند خانه‌ها اسراری دارند...
 
نویسنده   مترجم
   
 آهرن سسلیا، نویسنده‌ی ایرلندی در 30 سپتامبر 1981 در دوبلین به دنیا آمد. آثار او هم‌اکنون در بیش از 15 کشور به چاپ رسیده، و بیش از 25 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است. همچنین، دو عنوان از آثار وی به‌صورت فیلم و سریال به نمایش درآمده است.
او و کتاب‌هایش جوایز متعدد بسیاری دریافت کرده‌اند که از آن جمله می‌توان به «جایزه  پرمخاطب‌ترین رمان ایرلندی سال» اشاره کرد. او همچنان به نوشتن کتاب و فیلمنامه مشغول است.
 
هدیه منصور کیایی در 18 مهر 1362 در تهران به دنیا آمد. او دوران کودکی‌اش را در شهر ساحلی شهسوار سپری کرد و تحصیلاتش را در رشته مترجمی زبان انگلیسی و سپس آموزش در سال 1389 به پایان رساند. او مترجم آثاری از قبیل: «هیچ جا مثل اینجا نیست»، «هدیه»، «به پیوست: دوستت دارم»، و سه‌گانه «سنت‌شکن» است.