شورشی

شورشی

ناشر: موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر
کد کتاب: stock
موجودی: موجود نمی باشد
18,000 تومان
 نویسنده: ورونیکا راث گروه سنی: بزرگسال
مترجم: هدیه منصورکیایی نوبت چاپ: اول - 1394
شابک: 7-56-7109-964-978 مشخصات: 416ص، قطع رقعی، جلد نرم
 
«وقتی نایلز دستمال را روی گردن توبیاس می‌کشد صدای باد در گوشم می‌پیچد. سپس مایع آبی کمرنگ را درون رگش تزریق می‌کند. آخرین باری که با چنین صحنه‌ای مواجه شدم زمانی بود که ژنین مایع شبیه‌سازی را به توبیاس تزریق کرده بود. همان مایعی که تصور می‌کرد روی سنت‌شکن‌ها اثرگذار خواهد بود. چیزی نمانده بود توبیاس را برای همیشه از دست بدهم.
به خودم می‌لرزم.»

انتخاب هر انسانی می‌تواند باعث تغییرات مثبت یا نابودی شود اما ناآرامی در بخش‌ها باعث شده پرایر تصمیم بگیرد برای نجات آنهایی که دوستش دارند فداکاری کند.
در کتاب «شورشی» (جلد دوم از مجموعه سه جلدی «سنت شکن») قهرمانان داستان، تریس و توبیاس، وارد ماجرایی تازه مملو از هیجان، عشق، ترس و حتی پشیمانی می‌شوند که زندگی سنت شکن‌ها و سایر افراد شهر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

«شورشی» حدود یک ساعت پس از پایان «سنت‌شکن» آغاز می‌شود. اما مطمئنا این زمان برای شما بسیار بیش‌تر از این طول کشیده است. قهرمان ما دوستش را کشته، فرمان شبیه سازی را متوقف کرده و درگیر انتخاب تازه‌ای شده است.

«شورشی» جلد سوم از مجموعه‌ای سه جلدی علمی تخیلی است که عنوان پر فروش‌ترین کتاب ۲۰۱۱ را در ادبیات امریکا به خود اختصاص داده است. همچنین جلد اول این مجموعه به عنوان بهترین کتاب Goodreads در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد. در می 2011 رتبه ششم پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز را به مدت یازده هفته به خود اختصاص داد.
تعداد: افزودن به سبد خرید
یک لحظه احساس می‌کنم آدمی را که مقابلم نشسته نمی‌شناسم. شاید آدم دیگری در پوست توبیاس باشد...
 
نویسنده   مترجم
 


 
 ورونیکا راث، نویسنده آمریکایی است که شهرتش را مدیون کتاب‌های سه‌گانه سنت شکن (سنت شکن، شورشی، هم‌پیمان + فور) است که جز پرفروش‌ترین کتاب‌های فانتزی دنیا محسوب می‌شود.
او در ۱۹ اوت ۱۹۸۸ در نیویورک به دنیا آمد. مادرش نقاش بود و ورونیکا سومین فرزند خانواده محسوب می‌شد. پس از یک سال  مکان تحصیلش را تغییر داد و در سال 2010 در رشته نویسندگی خلاقانه از دانشگاه نورف وست شیکاگو فارغ‌التحصیل شد.
ورونیکا راث، هم‌اکنون با همسر عکاسش در شیکاگو زندگی می‌کند.
 
هدیه منصور کیایی در 18 مهر 1362 در تهران به دنیا آمد. او دوران کودکی‌اش را در شهر ساحلی شهسوار سپری کرد و تحصیلاتش را در رشته مترجمی زبان انگلیسی و سپس آموزش در سال 1389 به پایان رساند. او مترجم آثاری از قبیل: «هیچ جا مثل اینجا نیست»، «هدیه»، «به پیوست: دوستت دارم»، و سه‌گانه «سنت‌شکن» است.​