مارج، پرستار خرابکار!

مارج، پرستار خرابکار!

ناشر: جیکا
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
20,000 تومان
نویسنده: ایسلا فیشر گروه سنی: 7 سال به بالا
مترجم: نیوشا نیک نژاد نوبت چاپ: اول - 1395
تصویرگر: ایگلانتین سولومانز مشخصات: 136 صفحه، قطع رقعی، مصور، سیاه و سفید
شابک: 8-01-8328-600-978  
 
یک پرستارِ موذی و خرابکار با موهای رنگین‌کمانی که
عاشق شکستنِ قانون‌های قدیمی و اختراع قانون‌های جدید است...
سرِ شام، سرآشپز می‌شود و برای شام سوپ شکلات درست می‌کند.
در مدرسه نوازنده می‌شود و یک کنسرت خارق‌العاده راه می‌اندازد.
در این سه داستان، جمیما و جیک با او همراه می‌شوند، اما آیا می‌توانند همه‌ی قوانین مادرشان را به موقع اجرا کنند؟
 
تعداد: افزودن به سبد خرید
دیوید الیوت 13 ساله والدینش را مأیوس‌ کرده است. اما واقعاً حقش است که به گروشام گرینج فرستاده شود؟
 
نویسنده   مترجم

 
ایسلا فیشر بیش‌تر از 25 سال است که در حوزه‌ی سینما فعال است. او تاکنون نقش‌های متفاوتی بازی کرده، اما به نظر خودش، بهترین نقشی که بازی کرده، نقش مادریِ سه فرزندش است. از زمانی‌که بچه‌هایش متولد شده‌اند درگیر این نقش است و هر شب موقع خواب قصه‌ی جدیدی برای بچه‌هایش تعریف می‌کند. مارج پرستار خرابکار هم همین‌طور به وجود آمد.
تصویرگر
ایگلانتین سولومانز با داستان‌های کوتاه و خنده‌دار بلژیکی بزرگ شده است و با تکنیک‌های مختلف، طنز را چاشنی احساسات می‌کند. او در حال حاضر ساکن لیون است.
 
نیوشا نیک‌نژاد متولد و بزرگ شده تهران است، نقاشی کردنش شاید برگردد به دوران کودکی، یک مدادشمعی قرمز و دیوارهای سفید خانه. با اینکه رشته تحصیلی‌اش مرتبط با هنر نبوده اما  تا جایی که یادش می‌آید هر گوشه و کناری مشغول کشیدن نقاشی بوده است حتی سر کلاس‌های دانشکده فنی و  مهندسی.
آموختن انگلیسی را از کودکی آغاز کرد و آموختن زبان فرانسه را در جوانی. همیشه با صراحت اعلام می‌کرد که از زندگی خارج از کشور بیزار است ، اما دست روزگار بدجوری رویش را کم کرد و او را به کشورهایی فرستاد که حتی فکر سفر به آن‌ها را نمی‌کرد چه برسد به زندگی کردن در آنجا.
 کار در زمینه کتاب کودک و نوجوان خلا تنهایی کوچ‌های اجباری را پر می‌کرد، شاید برای همین است که اسم کارهایش را گذاشته: دسترنج سال های دور از خانه! بسیاری از نقاشی‌های او در جشنواره های بین‌المللی به نمایش درآمده و او همچنان چمدان به دست از این کشور به آن کشور می‌رود ولی هرگز قلموهایش را فراموش نمی‌کند!