چنین پسران دلیری

چنین پسران دلیری

ناشر: فرهنگ آرش
کد کتاب: check
موجودی: در انبار
18,000 تومان
نویسنده: پاتریک مودیانو گروه سنی: بزرگسال
مترجم: مهسا ابهری نوبت چاپ: اول- 1395
شابک: 4-53-9450-964-978 مشخصات:208ص، قطع رقعی، جلد نرم
 
برنده جایزه نوبل ادبیات 2014
لبخند دلفریبی زد و ناپدید شد. صدای دکتر کاروه را در آن نزدیکی می‌شنیدم. با صدای بلند صحبت می‌کرد، اما کسی جوابش را نمی‌داد. حتماً داشت با تلفن صحبت می‌کرد.
اتاق میشل به قدری کوچک بود که آدم از خودش می‌پرسید آیا کاربری اصلی‌اش انباری نبوده، پنجره بزرگش با آن اتاق تنگ و تاریک هیچ تناسبی نداشت. پیشانی‌ام را به شیشه چسباندم، با این‌که ساعت دو بعد از ظهر بود و خورشید می‌تابید، فقط نوری کم‌رنگ به داخل نفوذ می‌کرد. این پنجره رو به یک چاه باریک باز می‌شد.
تعداد: افزودن به سبد خرید
بله، می توانم این را بگویم که زندگی من تاکنون، به تلاشی طولانی و بیهوده در جستجوی نگین کوچولو سپری شده است...
 
نویسنده    


پاتریک مودیانو نویسنده و فیلم‌نامه‌نویس فرانسوی مودیانو در 30 ژوئیه 1945 در فرانسه در حومه غربی شهر پاریس به دنیا آمد. مادرش هنرپیشه‌ای بلژیکی و پدرش یک یهودی‌ اهل ایتالیا بود.
او یکی از چهره‌های برجسته و نوجوی ادبیات مدرن فرانسه محسوب می‌شود که آثارش هم تحسین منتقدان ادبی را برانگیخته و هم خوانندگان فراوانی دارد. مودیانو جوایز متعددی کسب کرده که از آن جمله می‌توان به جایزه بزرگ آکادمی فرانسه برای ادبیات (1972)، جایزه گنکور برای رمان خیابان بوتیک‌های تاریک (1978)، جایزه دل دوکای (2010)، جایزه دولتی اتریش برای ادبیات اروپا (2010)، جایزه نوبل ادبیات برای رمان بیراه (2014) اشاره کرد.