آیین جان

آیین جان

ناشر: مکتوب
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
33,000 تومان
نویسنده: دن میلمن گروه سنی: بزرگسال
مترجم: نیکی کهنمویی نوبت چاپ: هفتم- 1400
شابک: 5-7-94267-600-978 مشخصات:128 ص، قطع پالتویی، جلد نرم
 
نگاهش توجهم را جلب کرد ــ چشم‌هایی بادامی به رنگ عسلی داشت که پرتو آفتابی را که از روزنه‌ی باریکی در دیوار به داخل می‌تابید، منعکس می‌کرد. چشم‌هایی مانند جواهر، شسته بر چهره‌ای نرم و گندمگون با تاجی از موهای کوتاه قهوه‌ای که اصلاً نمی‌شد راز سن، نژاد و فرهنگش را حدس زد. انگار حلقه‌ی درخشان انرژی احاطه‌اش کرده بود، البته، آن موقع خیال می‌کردم حتماً در اثر بازی نور به وجود آمده بود...
تعداد: افزودن به سبد خرید
در قلب هر زمستان، بهار لرزانی است
و در پس حجاب شب، طلوع خندانی در انتظار.

 
نویسنده   درباره کتاب

دن میلمن قهرمان سابق ژیمناستیک، استاد دانشگاه و مربی هنرهای رزمی است. و بعد از بیست سال تلاش بی‌وقفه‌ی معنوی، تعلیمات دن به شکل «مبارز راه صلح» درآورده است که کاملاً در تمام کتاب‌ها و سخنرانی‌هایش نمایان است. کارهای وی در طول زمان پیشرفت کرده تا جوابگوی نیاز دنیای متغیر کنونی باشد.
سیزدهمین کتاب دن با نام «راه جنگجوی صلح‌طلب» الهام‌بخش و یاری‌گر میلیون‌ها خواننده در سراسر دنیا بوده و به 29 زبان ترجمه شده و، فیلم «جنگجوی صلح‌طلب» نیز براساس این کتاب نوشته شده است.
بیش‌تر وقت دن میلمن به نوشتن و سخنرانی اختصاص یافته و سخنرانی‌ها، سمینارها و کارگاه‌هایش پلی است میان نسل‌ها مختلف تا زنان و مردان را در تمام مراحل زندگی و عرصه‌های مختلف از جمله سلامتی، روان‌شناسی، تحصیلات، تجارت، سیاست، ورزش، تفریحات و هنر یاری دهد.
دن و همسرش اکنون در شمال کالیفرنیا زندگی می‌کنند.
 
داستان تمثیلی آیین جان به اکتشاف راز هستی و قوانین روحانی شکل‌دهنده و حاکم بر آن می‌پردازد و روش‌هایی کاربردی برای ایجاد معنا و تعیین راه در زندگی ارائه می‌دهد. راوی در کوه با پیرزن خردمندی ملاقات می‌کند که او را به سفری ادیسه‌وار در جهان روح می‌برد. این زن با داستان‌ها، آزمون‌ها و تجربه‌های این سفر وحشی، قوانین بنیادین تعادل، انتخاب، پیشرفت، حضور، شفقت، ایمان، توقع، شرافت، عمل، چرخه‌ها، تسلیم و وحدت را بیان می‌کند. آیین جان روشن‌گر راهی است به سوی آرامش درونی و توانایی نهان انسان برای رسیدن به معنایی ژرف‌تر از معنا، ارتباط و هماهنگی با سراسر جهان خلقت. این کتاب می‌تواند در سفر زندگی از بهترین همسفران هر خواننده‌ای باشد.