سوپ بهشتی

سوپ بهشتی

ناشر: مکتوب
کد کتاب: ST-Mak-950830-6
موجودی: در انبار
7,000 تومان
نویسندگان: بکت، گورکی، هرشمن، بوبن، ... گروه سنی: بزرگسال
مترجم: بهاره جمشیدی نوبت چاپ: اول - 1394
شابک: 2-3-94408-600-978 مشخصات:192 ص، قطع جیبی، جلد نرم
 
گزیده داستان‌های انگلیسی

ماجرای زمستان سال‌های 98 و 1997، نتیجه‌ی چرتی در علف‌زار و زیر سایه‌های سبک درخت افرا بود.
پیراهن گشاد زنانه‌اش هنوز از جایی که دکمه‌اش را باز کرده بود، آزاد بود و سینه‌بندی که از ایتالیا آورده بود ، حالا مستقیماً زیر آسمان آبی قرار گرفته بود.
مارتین درست در امتداد سایه‌ی مژه‌هایش دراز کشیده بود... بلوزش را درآورده بود و روی علف‌ها، زیر خودش، پهن کرده بود. هوا داغ بود و ولو شدن در حضور زن، به نظر ابلهانه می‌رسید.
مارتین از زمانی که او را دیده بود، روزهایش به طرز وحشتناکی در سرگشتگی دایمی سپری شده بود. گاهی برای توضیح این وضعیت ذهنی که به آن عادت کرده بود، به شوخی می‌گفت در لیمبو زندگی می‌کند.
لیمبو این‌طور جایی است: ابرهایی بلند و بهشتی که سایه‌ای ندارند و شکلی به خود نمی‌گیرند.بادی نمی‌وزد و فقط صدای ضعیف به هم خوردن برگ‌ها در میان درختان به گوش می‌رسد. نور آفتاب، ملایم و به همراه بویی خوش می‌تابد...
تعداد: افزودن به سبد خرید
اما من دارم راجع به به‌یادماندنی‌ترین اتفاق زندگیم پرت و پرا می‌گویم؛ آن شبی که تخت روی پدر افتاد...
 
درباره کتاب    
سوپ بهشتی مائده‌ای است برگزیده از همه گونه سلیقه و دریافت از قصه، در کنار قصه‌های جمع و جور و شسته رُفته، قصه‌های کوتاه و چندلایه‌ای نو نیز در این دفتر کوچک گردآمده است. قصه‌های سوپ بهشتی از منابع گوناگون گردآوری و ترجمه شده است، از این‌رو هرکس شاید بتواند به فراخور حالِ خود قصه‌ای از آن بخواند و سرانجام بپسندد.