درخت پول

درخت پول

گروه سنی: 5 تا 8 سال

نویسنده: سارا استووارت

ناشر: جیکا
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
9,500 تومان
نویسنده: سارا استووارت گروه سنی: 5 تا 8 سال
تصویرگر: دیوید اسمال  نوبت چاپ: اول -1394
مترجم: سارا محسن پور مشخصات: 32 صفحه، قطع بیاضی، مصور، رنگی
شابک : 6-0-95301-600-978  
 
خانمِ مَکگيل از پنجره خانه گرم و نرمش به بیرون نگاه می‌کند و متوجه نهال عجیب و غریبی می‌شود که از وسط برفها بیرون زده است. با فرارسیدن بهار نهال تبدیل به درختی عجیب شده است که به جای برگ، اسکناس می‌دهد. حکایت این درخت عجیب و غریب خیلی سریع به دوردست‌ها هم می‌رسد. و زن قصه ما تمام تابستان شاهد غریبه‌های حریصی است که از درختش پول می‌چینند. وقتی پاییز دوباره فرامی‌رسد و اسکناسهای درخت به زمین می‌افتد، خانم مک گیل تصمیم می‌گیرد از شر همسایه‌های حریصش خلاص شود و چیز با ارزش‌تری به‌دست آورد.
«درخت پول» به جای دیدگاه رایج در جامعه، دیدگاه دیگری برای آنچه در زندگی مهم‌تر است پیشنهاد می‌دهد. پولی که حرص می‌آورد در برابر
ماندگاری آوای طبیعت. آرامش واقعی چیست؟ چه چیزی با ارزش است؟ داستان با دنبال کردن شخصیت اصلی در طول یک سال و ترسیم
لذت‌ بردن او در پس زمینه درخت عجیب خانه‌اش، به این سوال پاسخ می‌دهد.

 
تعداد: افزودن به سبد خرید
خانمِ مَکگيل از پنجره خانه گرم و نرمش به بیرون نگاه می‌کند و متوجه نهال عجیب و غریبی می‌شود که...
 
نویسنده

سارا استووارت در تگزاس به دنیا آمد و بعد از تحصیل فلسفه و لاتین، شغل‌های مختلفی را تجربه کرده است. از معلمی گرفته تا نوشتن نطق‌های سیاستمداران، عریضه‌نویسی، و کارهای دیگر. و  تمام  کارهایش توسط همسرش، دیوید اسمال، تصویرگری شده‌ است. او در سال 2007 جایزه نویسندگی میشیگان را به‌دست آورد که بزرگ‌ترین جایزه‌ اعطایی به یک نویسنده است.
  تصویرگر

دیوید اسمال در دیترویت به دنیا آمده و بزرگ شده است. در 21 سالگی به توصیه یکی از دوسانش نمایشنامه نویسی را کنار گذاشت و به هنر روی آورد و هرگز آن را کنار نگذاشت. بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه هنر یل به تدریس هنر، ساخت سریال و کشیدن نقاشی برای روزنامه ها پرداخت.  بسیاری از کتاب‌هایی که توسط او تصویرگری شده است . کتاب‌های او و همسرش سارا استووارت جوایز بسیاری دریافت کرده‌اند.