ذن و کمال در نوازندگی

ذن و کمال در نوازندگی

ناشر: جیکا
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
35,000 تومان
گروه سنی: بزرگسال
نویسنده: فیلیپ تُشی سودو
مترجم: آرش آیتی

نوبت چاپ: اول- 1399
شابک: 
9786008328933
مشخصات: 240صفحه، قطع پالتویی، کاغذ تحریر
به مدرسه‌ی ذنِ گیتار خوش آمدید! لطفاً در را پشت سرتان نبندید! نام من فیلیپ تشی سودو است. مدرسه‌ی من برای کسانی است که به موسیقی می‌پردازند. ناراحت نشوید اگر نوازنده نیستید! برای پذیرفته شدن در این مدرسه، کافی است مشتاق تلفیق صدا باشید.
ذنِ گیتار چیزی نیست جز بازنواخت نغمه‌ای که به اجرای آن، هریک از ما حیات یافتیم. آهنگی است که در نوازشش، هریک از ما موجودیت انسانی گرفتیم. هرکس قادر است آن را بازنوازد. موسیقی چیزی است منتظر آنکه در را به رویش بگشایند، و این مدرسه کلید را در دست شما می‌گذارد.
آموزش نواختن گیتار با هماهنگ ساختن تن، روان و روح بی‌ارتباط نیست. برای نواختن از صمیم قلب، ناگزیریم تمام ویژگی‌های فردی و نیروهایمان را برای عمل، به اتحاد برسانیم. همین که چنان سطحی از اتحاد و هماهنگی درونی را فتح کردید، دانش این فتح، در تمام زندگی‌تان گسترده می‌شود. به بیان دیگر، تمام آنچه در این مدرسه فرامی‌گیرید، بعدها در شغل، تحصیل، ورزش، روابط عمومی و زندگی خانوادگی‌تان به کار می‌آید و در روش تعمق و گونه‌ی نگرش و احساس و نحوه‌ی شنوایی‌تان، در هر قدم، تأثیر می‌کند. خلاصه‌ی مطلب، باید گفت ذنِ گیتار، همان طریقت زندگی است.
تعداد: افزودن به سبد خرید
ذنِ گیتار چیزی نیست جز بازنواخت نغمه‌ای که به اجرای آن، هریک از ما حیات یافتیم...