جعبه سیاه اینستاگرام: 9 گام عملی برای کسب شهرت و خلق ثروت با کمک الگوریتم های اینستاگرام

جعبه سیاه اینستاگرام: 9 گام عملی برای کسب شهرت و خلق ثروت با کمک الگوریتم های اینستاگرام

ناشر: بهار سبز
کد کتاب: stock
موجودی: در انبار
37,000 تومان
 
گروه سنی: بزرگسال
به کوشش: حسین نصیری
نوبت چاپ: اول - 1398
شابک: 2-21-6829-964-978
مشخصات: 204 صفحه، قطع رقعی، کاغذ تحریر، جلد شمیز

 
 

گام های عملی برای کسب شهرت و خلق ثروت
با کمک الگوریتم های اینستاگرام

کمپانی فیس‌بوک در سال‌های گذشته اقدامات بسیاری برای بهبود فضای اینستاگرام و جذب کاربران انجام داده است. یکی از این اقدامات افزودن الگوریتم و ایجاد قواعد متعدد برای ایجاد و مدیریت یک پیج اینستاگرامی است و تنها افرادی که با این الگوریتم‌ها آشنا هستند و طبق آن‌ها عمل می‌کنند قادرند پیج‌هایی قدرتمند و با تعداد مخاطبانی بسیار بالا ایجاد کنند. متأسفانه منابع زیادی برای آشنایی و یادگیری الگوریتم‌های اینستاگرامی وجود ندارد و این الگوریتم‌ها در یک فضای بسته و اصطلاحاً جعبه سیاره (BLACK BOX) وجود داشته و تنها افراد کمی به‌طور دقیق از نحوه‌ی کارکرد آن‌ها اطلاع دارند.
«جعبه سیاه اینستاگرام» کتابی است که با دسترسی به جدیدترین به‌روزرسانی الگوریتم‌های اینستاگرام و ترکیب آن‌ها با نکات مهمی در زمینه‌ی کسب‌وکار و فروش آنلاین، به منبعی جامع و قدرتمند برای افرادی که قصد شروع یک کسب‌وکار در اینستاگرام و یا افرادی که قصد برندسازی شخصی و فروش محصول و خدمات خود را در این فضا دارند تبدیل شده است.
در این کتاب می‌آموزید که در مدت 9 ماه یک کسب‌وکار اینستاگرامی را مطابق با الگوریتم‌های اینستاگرامی از صفر تا صد پایه‌گذاری و مدیریت کنید و علاوه بر جذب کاربران متعدد و برندسازی شخصی، به درآمدی بالا و پایدار دست پیدا کنید.
تعداد: افزودن به سبد خرید
اینستاگرام تنها شبکه ی اجتماعی است که می شود در آن برندسازی کرده و هویت برندی ایجاد کرد...