جدید موبینگ و سازندگان جنگ روانی

موبینگ و سازندگان جنگ روانی

ناشر: چاپ و نشر بازرگانی
کد کتاب: 98-9-1
موجودی: در انبار
28,000 تومان
 
گروه سنی: بزرگسال
مؤلف: سید احمد طباطبایی
نوبت چاپ: اول - 1398
شابک: 6-627-468-964-978
مشخصات: 225صفحه، قطع وزیری، کاغذ تحریر، مصور، سیاه و سفید
می‌گوید «بهترین واقعه‌ی زندگی وقتی است که انسان خودش را می‌شناسد!» اگر کسی به هر دلیلی از کمبود شناخت کیش شخصیتی خود رنج می‌برد، هیجانات، توانمندی‌ها و علائق او به جای خلق پیروزی و فرصت‌آفرینی  ممکن است موجبات شکستش را فراهم کند. بنابراین، بی‌شک کتاب موبینگ و سازندگان جنگ روانی کتابی متفاوت از تمام کتاب‌هایی است که تا به‌حال برای ارتقای خود و رونق کسب و کارتان خوانده‌اید.
اما موبینگ چیست؟
موبینگ، آزار ارادی، تکرارشونده، زمان‌دار، هدفمند و برنامه‌ریزی‌شده فردی، گروهی یا سازمانی، آشکار و در بسیاری مواقع مخفی و پنهانی است که با نقشه ذهنی مدیر علیه کارکنان،  کارکنان علیه همکاران، کارکنان با مدیران بالادست، مدیران با همکاران و یا سایر افراد به‌صورت نرم و سخت، مرموزانه یا تحقیرآمیز علیه فرد، مدیر زیردست و حتی افراد بالادست به کار گرفته می‌شود؛ و به‌گونه‌ای فرد موب شده را دچار جنگ روانی نرم یا سخت می‌نماید که نمی‌تواند دربرابر اطرافیان، همکاران، خانواده، مقامات بالادست، هم‌قطاران و دیگران به دفاع نظام‌دار از مشروعیت و مقبولیت و جایگاه سازمانی و تخصصی و کاردانی خود بپردازد و فرد را از طرحواره شخصیتی و فرهنگ انگیخته دورتر می‌سازد. هرچند ابعاد موبینگ گسترده و از کارکنان، مدیران و یا همکاران، در حوزه‌های محدود تا گسترده، از حوزه کار و خانه تا منطقه و حوزه ملی و بین‌المللی قابل تعمیم است، اما در این کتاب، موبینگ در بین کارکنان و به‌طور مشخص‌تر، از مدیران به کارکنان مورد توجه قرار گرفته و بررسی می‌شود.
 
تعداد: افزودن به سبد خرید
اگر کسی به هر دلیلی از کمبود شناخت کیش شخصیتی خود رنج می‌برد، هیجانات، توانمندی‌ها و علائق او به جای خلق پیروزی و فرصت‌آفرینی  ممکن است موجبات شکستش را فراهم کند...