-10% چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟

چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟

ناشر: بهار سبز
کد کتاب: check
موجودی: در انبار
72,000 تومان 64,800 تومان
نویسنده: رابرت کیوساکی  گروه سنی: بزرگسال
مترجم: مریم علیزاده نوبت چاپ: اول- 1396
شابک: 9-55-8124-600-978 مشخصات:  416 صفحه، قطع رقعی، جلد شمیز
 
  
شاهکار جدیدی از رابرت کیوساکی در رابطه با
قدرت آموزش مالی واقعی در کسب ثروت


کاری که با پولتان انجام می‌دهید تصویر کوچک و ـ  آخرین گام ـ آخرین تکه‌ی پازل مالی‌تان است. این کتاب درباره تصویر کلی است ــ یعنی تلاش برای نگاه کردن به تمام تصویر و کل پازل. پس از آن می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام تکه‌ی پازل مناسب شماست. همان‌طور که پدر پولدار همیشه می‌گفت: «درهای زیادی برای رسیدن به بهشت مالی وجود دارد».
 
این کتاب نسخه‌ی کامل‌تر و پیشرفته‌تر پدر پولدار، پدر بی‌پول می‌باشد. اگر برای ادامه‌ی حیات و موفقیت در آینده، به دنبال ایده‌های جدید می‌گردید، این کتاب، مناسب و مختص شماست.
مدارس در رابطه با پول چه آموزش‌هایی به شما داده‌اند؟ قطعاً پاسخ 99 درصد از شما چنین خواهد بود: «هیچی!» این کتاب درباره‌ی تمام آن چیزهایی است که مدارس به شما آموزش نداده‌اند.
تعداد: افزودن به سبد خرید
برای تسلیم شدن و انصراف دادن همیشه وقت هست...

نویسنده

رابرت کیوساکی بیست سال پیش، کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» برترین کتاب در زمینه مالی را برای همه دوران‌ها نوشت. آن کتاب، طرز تفکر و روش زندگی میلیون‌ها نفر را به چالش کشید و تغییر داد. رابرت با داشتن چشم‌اندازهای مالی و سرمایه‌گذاری، که معمولاً مغایر با عقاید عمومی و عرفی است برای سخنرانی‌های مستقیم، بی‌پرده و الهام‌بخشش، شهرتی بین‌المللی کسب کرده و تبدیل به چهره‌ای مطرح در زمینه‌ی آموزش مالی شده است.
کتاب «چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند» درباره‌ی آموزش مالی واقعی است نه درباره‌ی قصه‌ی قدیمی: «به مدرسه برو، شغلی پیدا کن،سخت کار کن، پس‌انداز کن، خانه بخر، بدهی‌هایت را تسویه کن و در بازار بورس سرمایه‌گذاری بلندمدت کن.»