مدیریت مالی (جلد اول)

مدیریت مالی (جلد اول)

ناشر: چاپ و نشر بازرگانی
کد کتاب: check-baz
موجودی: در انبار
92,000 تومان
نویسنده: دکتر احمد مدرس ـ فرهاد عبداله زاده گروه سنی: بزرگسال
شابک: 4-030-468-964-978 نوبت چاپ: بیست و یکم- 1398
مشخصات: قطع وزیری، جلد شمیز، 336 صفحه  
 
در انواع موسسات اعم از انتفاعی یا غیرانتفاعی، دولتی یا خصوصی، کوچک یا بزرگ و نیز در زندگی شخصی ما، بسیاری از تصمیمات به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بازتاب‌های مالی دارد. بدیهی است اتخاذ تصمیمات آگاهانه و کارآمد و موفقیت‌آمیز، بدون آشنایی با مفاهیم و تئوری‌های مربوطه امکان‌پذیر نخواهد بود.
دانش مدیریت مالی که با سابقه‌ای نه‌چندان طولانی با استفاده از رشته‌هایی نظیر ریاضی، آمار، اقتصاد و علوم رفتاری پیشرفت سریعی داشته است، موضوعات مختلف امور مالی، برنامه‌ریزی مالی، تجزیه و تحلیل مالی، نقش ارزش زمانی پول در تصمیم‌گیری، بودجه‌بندی سرمایه‌ای در شرایط اطمینان و ریسک، روش‌های مختلف تأمین مالی، نحوه ارزیابی انواع اوراق بهادار و... را بررسی می‌کند.
مجموعه مباحث مدیریت مالی که با هدف‌های آموزشی و کاربردی در دو جلد تألیف شده است، با توضیح مطالب و ارائه مثال‌ها و مسائل مختلف به همراه پاسخ‌ آن‌ها، در نوع خود با کتاب‌های موجود در این زمینه متفاوت است.
تعداد: افزودن به سبد خرید
در جلد اول می‌خوانید:
1. کلیات (تعریف مدیریت مالی، وظیفه مدیران مالی، تصمیمات مالی و تعادل بین ریسک و بازده، چارچوب مالیاتی شرکت، انواع موسسات تجاری، موسسات و بازارهای مالی، تئوری نمایندگی)
2. تجزیه و تحلیل مالی
3. پیش‌بینی مالی، برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی
4. ارزش زمانی پول
5. بودجه‌بندی سرمایه‌ای (شامل اجاره بلندمدت)
6. مدیریت سرمایه در گردش
7. تأمین مالی کوتاه‌مدت
ضمائم (جدول ارزش آتی، جدول ارزش آتی اقساط مساوی، جدول ارزش فعلی، جدول ارزش فعلی اقساط مساوی، راهنمای نرم‌افزار مدیریت مالی، فرمول‌های مدیریت مالی)