زبان صورت (با نگرش کاربردی)

زبان صورت (با نگرش کاربردی)

ناشر: چاپ و نشر بازرگانی
کد کتاب: ec-baz-961227-14
موجودی: موجود
47,000 تومان
 
نویسنده: دکتر حسین وظیفه دوست ـ محسن عبداللهیان   گروه سنی: بزرگسال
شابک: 2-472-468-964-978    نوبت چاپ: سوم- 1397
مشخصات: قطع رقعی، جلد شمیز، 220صفحه  
 

 
کلام برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. سن، تحصیلات، و زمینه فرهنگی سه متغییری هستند که معانی و مفاهیمی را که برای این واژه‌ها قائلیم، تحت تأثیر قرار می‌دهند. اگرچه ما به زبان مشتکری صحبت می‌کنیم ولی کاربرد کلام به‌گونه‌ای نیست که برداشت‌های مشابه و یکسانی از واژه‌ها شود.
وقتی با افراد مختلف رابطه متقابل داریم، معمولا نمی‌دانیم از واژه‌ها و کلام‌ها چه برداشت ویژه‌ایی دارند! وقتی که پیام می‌دهیم اساس فرض‌مان این است که گیرنده آن، از شنیدن واژه‌ها، عبارات و اصطلاحات، بدان‌گونه می‌اندیشد که ما می‌اندیشیم و مورد نظر ماست. اما معمولاً این فرض درست نیست. برای درک حقیقت درون انسان‌ها و همچنین فهماندن هرچه بهتر منظور و مفهوم خود باید از چیزی بیش از کلام استفاده کرد.
در این کتاب به معرفی، تعریف و توضیح «زبان صورت» به‌عنوان ابزار درک احساس‌ها و حالت‌های انسان و درنتیجه توانایی تشخیص فریبکاری پرداخته شده است. با فراگیری زبان صورت و بدن، قادر به تشخیص و درک احساسات برانگیخته‌شده و بروز حالت‌ها و رفتارها و تعبیر درست حالت‌های برگرفته از بروز احساسات و رفتار ناخودآگاه انسان‌ها خواهید بود و نه‌تنها از درک درست منظورتان به مخاطب آگاه می‌شوید، بلکه یکسانی ظاهر و باطن افراد، یعنی تطابق کلام و تفکرات‌شان، یا به بیان ساده‌تر صداقت و عدم صداقت آن‌ها را نیز تشخیص می‌دهید.
تعداد: افزودن به سبد خرید
کلام برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد...
 
نویسندگان    

دکتر حسین وظیفه‌دوست
دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات تهران و رییس انجمن علمی بازاریابی ایران
 

محسن عبداللهیان
مدرس و مشاور زبان صورت، دارای مدرک تخصصی تشخیص ریزحالت‌های چهره از آمریکا