بمب سکسکه (مجموعه پرندگان خشمگین)

بمب سکسکه (مجموعه پرندگان خشمگین)

ناشر: جیکا
کد کتاب: CH-jic-950701-1
موجودی: در انبار
12,000 تومان
نویسنده: جف پارکر ـ پل توبين  ـ فرانسوا کورتگياني گروه سنی: کودک و نوچوان
تصویرگر: پاکو رودريگز ـ مارکو  گرواسيو  نوبت چاپ: اول -1395
مترجم: ساغر جهانشاهی مشخصات: 32 صفحه، قطع رحلی، کمیک مصور، رنگی
شابک : 8-6-95301-600-978  
 
پرندگان رنگارنگ و خشمگین قصه برای جنگیدن با خولچه‌ها و محافظت از تخم‌هایشان باید حسابی فکر کنند، چون خولچه‌ها آنقدرها هم که به نظر می‌رسند نادان نیستند! بمب سکسکه اولین کتاب از سری کتاب‌های کمیک «پرندگان خشمگین» است که اوقات شاد و زیبایی برای کودکان خلق می‌کند. این کتاب شامل 3 داستان سرگرم‌کننده و خنده‌دار بمب سکسکه، کودن‌ها خانه می‌سازند، و عقاب چوبی است.
که روایتی کودکانه از مجادله‌ دیرینه پرندگان و خولچه‌ها و ناکامی‌های مداوم خولچه‌ها است. هر سه داستان با تصاویری جذاب و دلنشین همراه شده‌اند تا تأثیر بیش‌تری بر ذهن کودک گذاشته و او را به خواندن تشویق کند. مجموعه داستان‌های پرندگان خشمگین براساس شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای به نگارش درآمده تا با استفاده از محبوبیت رو به گسترش این بازی‌، کودکان را به خواندن کتاب تشویق کند.
تعداد: افزودن به سبد خرید
پرندگان رنگارنگ و خشمگین قصه برای جنگیدن با خولچه‌ها و محافظت از تخم‌هایشان باید حسابی فکر کنند، چون..
 
 

کمیک یا داستان مصور

کمیک مانند موسیقی، یک رسانه است. داستان‌های تصویری وسیله‌ای برای بیان رسانه‌ای است، مانند سی‌دی که وسیله‌ای برای بیان موسیقی است. خواندنش آسان و مفرح است. همان‌طور که از نام کمیک برمی‌آید، محتوای آن اساساً مطالب خنده‌دار است و متن آن‌ها به اندازه کتاب‌های دیگر سخت نیست و تصاویر آن کودکان را در فهم لغات و به‌یادسپردن آن‌ها یاری داده و به مهارت خواندنشان می‌افزاید.
این کتاب‌ها نیاز تمام بچه‌ها را برطرف می‌کنند: چه آن‌ها که داستان‌های بامزه دوست دارند، یا غمگین،علمی،
 تخیلی، و یا واقعی. بچه‌هایی که از کتاب خواندن متنفرند معمولا کتاب‌های کمیک را دوست دارند. همچنین، آمیختن نوشتار و تصاویر با هم، به کودکان تصویر بزرگتری می‌دهد. که قوه استنتاج و تجزیه و تحلیل‌شان را می‌پروراند.
کتاب‌های تصاویری اعتماد به نفس کودکان را افزایش می‌دهد. برخلاف کتاب‌های پر از متن، کمیک تنها یک یا دو خط نوشته داشته و چندین برابر آن، تصویر برای نشان دادن احساسات دارد.